Dům služeb Karlovy Vary - II. etapa

Investor:      Dům služeb Karlovy Vary s.r.o.

Termín:        04/2014 - 08/2015

Cena díla:     52,5 mil. Kč

Architektonický záměr:

Záměrem zvolené architektury a designu Domu služeb Karlovy Vary, (později  název upraven na Nostress)  bylo nabídnout konečné klientele pocit neokázalosti, zároveň ale solidnosti a dojem, že vytvořené prostředí bylo navrženo  „pro ně“.

Snahou bylo realizovat koncepci, která není anonymní, a která čeká na svého uživatele, která je pro svého uživatele přímo tvořena.

Záměrem celkového pojetí interiéru stavby bylo jít proti zažitým představám a formální podobě administrativních budov a stravovacího zařízení. Cílem bylo vytvořit nekonvenční pracovní prostředí pro své uživatele.

 Ve druhé etapě došlo k dokončení komerční administrativní části budovy včetně kompletního zázemí  a dále zdravotně-regenerační zázemí pro širokou veřejnost ( oční klinika včetně operačních a laserových sálů a provozovny oční optiky, masažní a wellnes studio, fyzioterapie, kosmetika, kadeřnictví, manikůra , pedikůra a lékařská stomatologická ordinace

Z konstrukčního hlediska jde o stavbu provedenou jako železobetonový montovaný skelet pravidelného čtvercového tvaru  36x36 m, založený na vrtaných pilotách s kalichy a keramickým vyzdívaným obvodovým pláštěm.Prosvětlovací prvky objektu jsou tvořeny proskleným hliníkovým fasádním systémem a okenními pásovými prvky typu AluClip.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.